Спортсмени з Попасної здобули нові перемоги у чемпіонаті з пауерліфтінгу

Поделиться в Facebook Написать в Twitter
Медиакит сайта/Цены на рекламу

Спортсмени Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» взяли участь у чемпіонаті Луганської області з класичного пауерліфтингу. Змагання відбулись у Рубіжному.

Попаснянські пауерліфтери здобули цілу низку перемог, як в особистому, так і в командному заліку та зайняли призові місця у різних категоріях.

Серед чоловіків Віталій Сумін в категорії до 66 кг посів перше місце, Євгеній Глущенко в категорії до 74 кг зайняв друге місце, Іван Наумов в категорії до 83 кг посів перше місце, Андрій Редько в категорії до 83 кг зайняв друге місце, Дмитро Туркія в категорії до 105 кг зайняв друге місце.

В абсолютній першості серед чоловіків Євгеній Глущенко посів друге місце, Іван Наумов третє місце. У командному заліку Попасна посіла перше місце.

Серед жінок Крістіна Лєонєнко в категорії до 47 кг посіла перше місце, Елеонора Говорова в категорії до 52 кг друге місце, Наталія Мацюк в категорії до 52 кг зайняла третє місце та перше місце серед майстрів, Олена Шаталова в категорії до 57 кг посіла друге місце, Катерина Купаєва в категорії до 72 кг друге місце, Альона Чумакова +84 кг посіла перше місце та перевищила рекорд України в присіданні (202,5кг) та сумі (467,5кг), Ольга Россоха +84 кг посіла друге місце.

В абсолютній першості Альона Чумакова зайняла перше місце, Катерина Купаєва посіла друге місце. В командному заліку Попасна посіла друге місце.

Серед спортивних закладів "Відродження" зайняло перше місце.

В організації поїздки спортсменів на змагання посприяв Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.